TERRYN & Partners BVBA ondersteunt verzekeringsmaatschappijen bij het afhandelen van schadedossiers met een gepaste houding en respect voor alle betrokken partijen.

Lees meer

Wie zijn we


TERRYN & Partners BVBA is sinds 2006 een zelfstandig kantoor werkzaam in de verzekeringssector waarbij expertise en advies worden aangeboden bij schadegevallen. Wij ondersteunen hierbij in het proces de verzekeraar, de makelaar, de schadelijder of schadeveroorzaker maximaal bij het afhandelen van hun schade.

TERRYN & Partners BVBA is een familiale West-Vlaamse KMO gevestigd in KORTRIJK waar er dagdagelijks 3 experten (zaakvoerders) evenals 3 dossierbeheerders en 2 administratieve medewerkers voor u ten dienste staan.

Wij bedienen de regio’s West en Oost-Vlaanderen alsook Henegouwen en Noord-Frankrijk.

TERRYN & Partners BVBA biedt uitsluitend ”in house” dienstverlening aan.

KWALITEIT, SNELHEID, VRIENDELIJKHEID en een CORRECT TO THE POINT benadering van dossiers zijn onze kernwaarden om het duurzame VERTROUWEN waardig te zijn van onze klanten.

Onze diensten


Dankzij ons breed kennisdomein en ervaring kunnen wij als experten optreden voor diverse schadegevallen in de verzekeringswereld, hoofdzakelijk gerelateerd aan gebouwen, diens inhoud en materieel.

Voornamelijk welke hun toepassing vinden in onderstaande:

BRANDPOLIS

B.A. UITBATING

B.A. FAMILIALE

B.A. VOERTUIG

A.B.R.

RECHTSBIJSTAND

Onze dienstverlening is, louter op de wettelijke feestdagen na, permanent!

Contact


Algemeen

info@terrynexpert.be
tel. 056/371.720
fax. 056/371.137

Bissegemsestraat 101
8501 Bissegem

Bereikbaarheid

Maandag08u30 - 12u00 en van 13u00 tot 16u00
Dinsdag08u30 - 12u00 en namiddag achter gesloten deuren
Woensdag08u30 - 12u00 en van 13u00 tot 16u00
Donderdag08u30 - 12u00 en namiddag achter gesloten deuren
Vrijdag08u30 - 12u00 en van 13u00 tot 16u00

Bij dringende gevallen zijn de experten steeds telefonisch bereikbaar.

Experten

Frank TERRYN
0495/422.632
info@terrynexpert.be

Marcelino VANLEYNSEELE
0499/763.629
marcelino@terrynexpert.be

Gregory PAUWELS
0477/330.193
gregory@terrynexpert.be

Dossierbeheerders

Els HOSTE
els@terrynexpert.be

Ellen EECKHOUT
ellen@terrynexpert.be

Ann BOUVYN
ann@terrynexpert.be

Administratie en boekhouding

Monique DUTHOO
monique@terrynexpert.be

Tine VANNESTE
tine@terrynexpert.be